Mesafeli Taşıma (Satış) Sözleşmesi | Tatile çıkmadan önce RomantikFirsatlar.com daki tatil otelleri fırsatlarını incelemelisiniz. En uygun tatil otel fiyatları burada.

Mesafeli Taşıma (Satış) Sözleşmesi

Romantikfirsatlar Hakkında

Türkiye’nin en çok tercih edilen, yerel hizmet ve ürünlerin en uygun fiyatlarla tüketiciyle buluştuğu online platform olan Romantikfirsatlar, birbirinden özel indirimli fırsatlarıyla, kuruluşundan bu yana üyelerine kaliteli, dinamik ve heyecanlı bir hayat tarzı sunuyor.


Romantikfirsatlar, kazan-kazan sistemi üzerine kurulu iş modeli ile milyonlarca üyesi ve işbirliği yaptığı binlerce kurum için eşsiz değerler yaratıyor.


Üyelerini her gün birçok yepyeni fırsatla buluşturan Romantikfirsatlar, hizmet sektörünü eğitici yönü de bulunan iş modeli ile, işbirliği yaptığı binlerce kuruma ürünleri ve hizmetleri için mükemmel bir test platformu sunuyor.


Dünyanın teknoloji lideri Unpoo  ortaklığı ile teknolojik bilgi ve deneyimini artırırken, iş kültürünü daha da zenginleştiren Romantikfirsatlar, dinamik yapısı ve yepyeni hizmetleri ile hayatın keyif sponsoru olmayı sürdürecek.


Romantikfirsatlar nasıl kuruldu?

Vizyoner girişimciler Güngör GÜREL, Esra KERVAN ve Kemal TANYILDIZI tarafından Kasım 2012’de kurulan Romantikfirsatlar, Kemal TANYILDIZI gibi internet projelerinde deneyimli bir ismin katkıları ile hayata geçirildi. 

Kuruluşunun daha birinci yılında, sektörde 1 milyon kupon satışı barajını aşan ilk şirket olma başarısı gösteren Romantikfirsatlar, her gün milyonlarca üyesine çok sayıda orijinal deneyim fırsatı sunuyor.


Romantikfirsatlar'da  kimler yer alır?

Romantikfirsatlar'da yer alan işletmeler belli kriterlere dayanarak seçilir. Grupanya, başta Antalya olmak üzere, Türkiye'nin belli başlı şehirlerinde, tatil mekanlarında ve birçok alışveriş kategorisinde üyelerine yaşadıkları şehrin farklı mekanlarını tanıma imkanı verir. Denemek istedikleri restoranlar, spor merkezleri, güzellik salonları, kültür-sanat etkinlikleri, eğlence mekanları ya da özel ürünler, RomantikFirsatlar'in zengin fırsat çeşitliliği sayesinde artık tüketiciler için daha ulaşılabilir olur. İşletmeler, kalite, ortam, hizmet kalitesi gibi kriterler gözetilerek, üyelerinin her daim denemek isteyecekleri ve tanımaktan mutluluk duyacakları yerler arasından seçilir.


Romantikfirsatlar'ın amacı nedir?

Romantikfirsatlar, işbirliği yaptığı işletmeler için sadık müşteri portföyü oluştururken onlara aynı zamanda yeni müşteriler kazandırmayı, üyelerinin eşsiz deneyimleri keyifle tecrübe etmesini ve tüm bunların sonunda üyeleri ve işletmeler arasında uzun bir dostluğun mimarı olmayı hedefliyor.* Aracı niteliğine haiz Romantikfirsatlar, Kullanıcı ile İşletme'nin tarafı olduğu temel hizmet satış ilişkisinin tarafı olmayıp, İşletme tarafından sağlanacak hizmetler Romantikfirsatlar'ın taahhüt ve garantisi altında değildir.

Tedarikçi Olmak İstermisiniz?

Şimdi kayıt olarak fırsat ve indirimlerinizden herkesin haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.