Nasıl Çalışır?

Nasıl Çalışır? ( Üyeler )

Kullanıcılarımız için aklınıza takılan tüm soruların cevapları burada.

Aslında çok basit. Normal bir müşteri olarak işletmeyi arayıp, fiyatlarını sorabilirsiniz. İndirimlerimizin sokaktan geçen bir müşteriye verilebilecek standart indirimlerin çok altında olduğunu göreceksiniz

Zuzum.Net'de  her gün sizlere farklı kategorilerde birçok yeni fırsat sunuyoruz. Günün fırsatları sitemizde yayınlanmakta olan fırsatları ifade ediyor.

Zuzum.Net olarak sizin adınıza işletmelerle indirimli fiyatlara anlaşıyoruz. Örneğin kaliteli bir restoranda 50 TL yerine 25 TL ödeyerek, güzel bir akşam yemeği yiyebilmenizi sağlıyoruz

Kesinlikle. Kredi kartı veya banka kartı gibi online alış veriş sistemimiz yok ,Zuzum.Net firmaların sundugu bir tanıtım sitesi olup  SSL sertifikasına sahiptir,  

Zuzum.net  ve İşletme birbirinden bağımsız ve ayrı tüzel/gerçek kişiler olup, Zuzum.net  hiçbir surette Hizmetler'in Sağlayıcısı ve/veya İşletme'nin acentesi, bayii, vekili, temsilcisi vb. değildir. İşletme Hizmeti Üyelere sağlamakla tek mükellef ve Hizmetin satıcısı ve sağlayıcısıdır. Diğer taraftan Zuzum.net  yalnızca Üye'ye ve İşletme'ye aracılık eder ve Üyeler ile İşletme'nin tarafı olduğu temel hizmet satış ilişkisinin tarafı değildir

Zuzum.Net  her gün birçok farklı kategorideki indirimli fırsatları üyelerine sunan özel bir etkinlik sitesidir.

Nasıl Çalışır? ( Tedarikçiler )

Tedarikçilerimiz için aklınıza takılan tüm soruların cevapları burada.

 • indirim-kampanya zorunluluğunun ve komisyonun olmadığı, kendi fiyatlarınızla ya da fiyat göstermeden tanıtım yapabileceğiniz bir mecradır.
 • İşletmenizin tüm hizmetlerini ya da ön plana çıkarmak istediğiniz özelliklerini hızlıca göstererek hedef kitlenize daha kısa sürede ulaşabilirsiniz.
 • Birçok turu olan bir seyahat acentanız, farklı hizmetler sunan bir güzellik merkeziniz ya da geniş bir ürün gamına sahip bir perakende siteniz mi var?
 • Bütün hizmetlerinizi aynı anda ön plana çıkartmak için hazırladığımız tanıtım sayfasıyla web sitenize daha çok ziyaretçi çekebilirsiniz.
 • Tanıtmak istediğiniz (kahvaltı, akşam yemeği, masaj, kuru temizleme vb) bir hizmetiniz mi var?
 • Doldurmak istediğiniz (otel, tatil köyü, pansiyon vb ) bir tesisiniz mi var?
 • Daha çok müşteri ağırlamak istediğiniz özel bir zaman dilimi (hafta içi, hafta sonu vb) mi var?
 • Özel günler (yılbaşı, sevgililer günü, anneler günü, ramazan, bayram turları vb) için planladığınz bir kampanya mı var?
 • Satışını artırmak istediğiniz bir organizasyonunuz (tiyatro, konser, gösteri vb.) mu var?
 • İşletmenizi tanıtan metin ve fotoğraflarla, hizmetinizi güncel fiyatı üzerinden sunan, size özel bir kampanya sayfası tasarlayalım. Kampanya sayfası oluşturma paketleri stardart olarak, Google Adwords, e-mail ve sosyal medya kanalları aracılığıyla desteği de içerir.

indirim-kampanya zorunluluğunun ve komisyonun olmadığı, kendi fiyatlarınızla ya da fiyat göstermeden tanıtım yapabileceğiniz bir mecradır.

İşletmenizin tüm hizmetlerini ya da ön plana çıkarmak istediğiniz özelliklerini hızlıca göstererek hedef kitlenize daha kısa sürede ulaşabilirsiniz.

 1. Tanıtım sayfası işletmenize neler katacak.
 2.              Birçok turu olan bir seyahat acentanız, farklı hizmetler sunan bir güzellik merkeziniz ya da geniş bir ürün gamına sahip bir perakende siteniz mi var?
 3.  Bütün hizmetlerinizi aynı anda ön plana çıkartmak için hazırladığımız tanıtım sayfasıyla web sitenize daha çok ziyaretçi çekebilirsiniz.

 4. Google Adwords, e-mail ve sosyal medya kanalları aracılığıyla desteği de içerir.
 1. Talepleriniz ve önerilerimiz doğrultusunda oluşturulan kampanya sayfası işletmenize neler katacak? 
  1. Tanıtmak istediğiniz (kahvaltı, akşam yemeği, masaj, kuru temizleme vb) bir hizmetiniz mi var?
  2. Doldurmak istediğiniz (otel, tatil köyü, pansiyon vb ) bir tesisiniz mi var?
  3. Daha çok müşteri ağırlamak istediğiniz özel bir zaman dilimi (hafta içi, hafta sonu vb) mi var?
  4. Özel günler (yılbaşı, sevgililer günü, anneler günü, ramazan, bayram turları vb) için planladığınz bir kampanya mı var?
  5. Satışını artırmak istediğiniz bir organizasyonunuz (tiyatro, konser, gösteri vb.) mu var?
  6. İşletmenizi tanıtan metin ve fotoğraflarla, hizmetinizi güncel fiyatı üzerinden sunan, size özel bir kampanya sayfası tasarlayalım. Kampanya sayfası oluşturma paketleri stardart olarak, Google Adwords, e-mail ve sosyal medya kanalları aracılığıyla desteği de içerir.

Zuzum.Net Türkiye’nin en çok tercih edilen işletmeleri ile tüketicilerin cazip fiyatlarla buluştuğu noktadır.

 

Zuzum.Net  çalışma sistemi, kazan-kazan modeli üzerine kurulmuştur. Hem işbirliği yaptığı binlerce kuruma, hem de üyelerine eşsiz bir değer katar.

 

Zuzum.Net  birbirinden özel indirimleriyle, milyonlarca üyesine kaliteli, dinamik ve heyecanlı bir hayat tarzı sunar.

 


Zuzum.Net bir firma tanıtım web sitesi olup ,Zuzum.Net in eşsiz iş modeli ve milyonlarca üyelik erişim ağı, bugüne kadar binlerce işletmeye paha biçilmez katkı sağladı. Siz de bugün, bu işletmelerden biri olabilirsiniz!

Tedarikçi Olmak İstermisiniz?

Şimdi kayıt olarak fırsat ve indirimlerinizden herkesin haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.